חוג Stretching מתיחות ופיתוח גמישות

מתיחות (מאנגלית stretching) היא קומפלקס שלם של תרגילים ושיטות מיוחדות. מטרתן לשפר ולפתח גמישות במפרקים ובשרירים. כל זה ללא קשר לגיל וללא רמת הכושר והגמישות של המתאמנים.

באימון אנו עובדים על חיזוק הדרגתי של שרירי הגוף כולו.

תרגילי מתיחה עוזרים לשפר את היציבה, תווך התנועות ולנרמל את זרימת הדם לכל חלקי הגוף.

גמישות השריר חשובה לא פחות מחיזוקו. לפני אימון, אחרי אימון או כאימון בפני עצמו. 

באימוני מתיחות אנו עובדים לפי קבוצות של השרירים כמו: שרירי רגליים, שרירי בטן, שרירי חזה, ידיים, אמות, כתף, צוואר, גב ועכוז. בנוסף, כדי לשפר את הגמישות ישנו מספר תרגילי מתיחה במצב של ישיבה ובעמידה. הם פועלים על מספר רב של מפרקים בו זמנית ומשפרים את הגמישות במספר קבוצות שרירים בו זמנית. 

המאמנת של חוג המתיחות ופיתוח הגמישות היא מקצועית ומנוסה בתחום הספורט והכושר הגופני. היא מכירה את הצרכים של כל מתאמן ומספקת תוכניות אימונים מותאמות לצרכים של כל אחד. המאמנת מציעה תרגולים ותרגולי נשימה שונים. הם מסייעים בשיפור הכושר הגופני והגמישות. כמו כן הם מכוונים את המתאמן להשגת היעדים האישיים שלו. בנוסף, המאמנת מספקת כלי עזר והנחיות מקצועיות למתאמנים שמעוניינים להשיג תוצאות מקסימליות במהלך האימונים. בקיצור, המאמנת של חוג המתיחות ופיתוח הגמישות היא הבחירה המושלמת לכל מי שמעוניין לחזק את הגוף ולהשיג גמישות מירבית.

חוג שפגט

5 סיבות להירשם לחוג stretching מתיחות ופיתוח גמישות:

  1. מתיחות מפחיתות סיכון לפציעות – מתיחות מסייעות להכניס את הגוף למצב של חימום והתרגלות לפעילות גופנית, וכך מפחיתות את הסיכון לפציעות.
  2. מתיחות משפרות את הגמישות – מתיחות מסייעות להגדיל את טווח התנועה במפרקים, וכך משפרות את הגמישות ומפחיתות את הסיכון לפציעות בזמן פעילות גופנית או בחיי היום יום.
  3. וגם מפחיתות כאבים – מתיחות מסייעות לפתיחת הכליות והמחזור הדם, וכך מפחיתות כאבים וכוויות.
  4. בנוסף משפרות את מערכת העיכול – מתיחות עוזרות להפעיל את הגוף ולזרום דם לאזור המעיים. זה יכול לסייע למנוע תסמונת המעי הרגיש ולשפר את חומצת המעי הטובה.
  5. והכי חשוב מפחיתות סטרס ומשפרות רוגע – מתיחות יכולות להיות צורה של תרגול מדיטטיבי ולסייע לרגוע את הגוף והנפש. זה יכול להפחית את הסטרס ולסייע לשיפור הרוגע הכללי.

לפרטים נוספים או קבלת אימון ניסיון השאירו פרטים