שיעורי פילאטיס בפתח תקווה

מה מיוחד בחוג פילאטיס?

פילאטיס בסטודיו נייס פתח תקווה

המדריכה המקצועית של נייס סטודיו מפקחת ובודקת את כל מתאמן , את הרמה שלו, וגם ואיזה  סוג אימון מתאים לו. הסיכון להיפצע בזמן השיעור פילאטיס בניים סטודיו הוא אפסי משום שהעבודה  היא איטית ומבוקרת ואף פעם לא מעבר לסף הכאב. באימון פילטיס נוצרת התנגדות בעזרת משקל הגוף שבונה שרירים ומחזקת. האימון יהיה אפקטיבי בהתאם למאמץ שהושקע בו. ככל שהזמן יעבור ניתן לשים לב שהשרירים מתחטבים ומקבלים צורה יותר מפוסלת, ויחד עם זאת תרגישו חזקים ואנרגטיים.

האם פילאטיס מחטב?

כמה קלוריות שורפים בפילאטיס?

היתרונות של פילאטיס:

חוג פילאטיס נייס סטודיו

מגדיל את טווח התנועה של מפרקים ומקל על תנועתם:

אימון פילאטיס זה אימון המשפר את כוח וסיבולת השריר וכמו כן קיימים גם תרגילים לשיפור גמישות המפרקים והשרירים.

משפר את מערכת הנשימה:

העיקרון החשוב של החוג פילאטיס הוא זרימת דם טובה על מנת לספק חמצן בצורה טובה לתאי הגוף. הנשימה באימון  צריכה להתבצע תוך כדי ריכוז, שליטה ודיוק.

מחטב את הגוף:

משפר את היציבה- הקואורדינציה:

כל מתאמן בחוג פילאטיס בנייס סטודיו  ילמד שיטות של יציבה נכונה ויסגל לעצמו שליטה בשרירים המייצבים. שבסופו של דבר ייפטרו הן בעיית הגב והן בעיית הברכיים שלו.

מתאים לכלל האוכלוסייה:

בגלל שפילאטיס הוא אימון העדין וסטטי , וההתמקדות שלו בשרירים, הוא מתאים למגוון רחב מאוד של אנשים. פילאטיס גם נותן מענה למספר רחב של בעיות, כגון כאבי גב, כתפיים, אגן וברכיים. האימון תורם לחיזוק עמוד השדרה, השרירים והעצמות, ובכך מונע מצבים שמהם נובעות בעיות כמו שרירים תפוסים, בריחת סידן וכדומה.

לפרטים נוספים או קבלת אימון ניסיון השאירו פרטים