חוג TRX בסטודיו נייס פתח תקווה

מהו אימון TRX?

תכנית אימונים TRX מועברת בנייס סטודיו ע"י מדריך- מנוסה סרגיי שליחוב, בוגר וינגייט. היא מועברת בצורה כייפית וקלילה. חוג TRX מתאים לנשים וגברים במגוון הגילאים בהתאם ליכולתם הפיזית. אימון טי אר אקס מועבר בצורה מקצועית, בטיחותית ואכפתית על ידי מאמן אכפתי שמגדיש יחס אישי לכל אחד מהמתאמנים.

רצועות טי אר אקס בנייס סטודיו מבוטחות בתקרת הסטודיו ומסוגלות לשאת משקל רב. אימון עובד על הרבה  שרירים וזו גם הסיבה שצריך לדעת איך לעשות אימון מבלי להיפצע, ולכן מדריך המקצועי והמנוסה שלנו ישגיח על מינון נכון של תרגילים ב- TRX ועל טכניקה נכונה של ביצוע תרגילים האלו. 

אימון נכון עם משקל עצמי על הרצועות מבטל עומס דחף על עמוד השדרה ומפרקים, המונע פציעות, ומאפשר להתאמן על הרצועות גם לבני הנוער. בכל קבוצת תרגילים, רצועות TRX מייצבים את שרירי הליבה ושרירי כל הגוף, מה שהופך את אימון באמת לפונקציונלי.

חוג TRX בפתח תקוה

TRX – אימון פונקציונלי

 

מה הם היתרונות של שיעורי TRX?

חיטוב הגוף וירידה במשקל:

אימוני כושר חשובים מאוד בדרך להשגת גוף חטוב. באמצעות אימון רצועות ניתן לשפר מרכיבי כושר גופני שונים. כאשר מטרת המתאמן הנה ירידה במשקל מהירה, מומלץ לבחור תרגילים ב- TRX בהם מופעלים באופן משמעותי גם השרירים התנועתיים ולא רק המייצבים.

 

 

עבודה על קבוצות שריר רבות במקביל:

 
 אימוני טי אר אקס מאמנים את הגוף בכל שלושת מישורי תנועה – ולא רק במישור החצי או מישור אופקי.

עבודה עם רצועות הטי אר אקס מאפשרת חיזוק כל שרירי הגוף:

 

שיעורי TRX בנייס סטודיו – יעילים יותר ובטיחותיים יותר!

 

לפרטים נוספים או קבלת אימון ניסיון השאירו פרטים