חוג היפ הופ לילדים ונוער

היפ-הופ – זה לא רק כיוון מוזיקלי או ריקוד. זהו אורח חיים ודרך ביטוי עצמי של הדור הצעיר.

היפ הופ זה עולם שלם שכולל בתוכו מוזיקה, ריקוד ואומנות. זהו טרנד מוכר בקרב בני נוער ברחבי העולם.
כיום, ישנו מגוון רחב של סגנונות ריקוד חדשנים, אבל הפופולריות של ריקוד ההיפ הופ נותרה ללא שינוי בקרב בני נוער, ילדים ומבוגרים עד היום. המרכיבים העיקריים של הריקוד הם הקפיצות, נפילות מכוונות, טריקים שונים, ותנועות קצביות המשולבות עם המוזיקה באותו סגנון.

מקורו של הריקוד הוא באמריקה, והרקדנים הראשונים ויוצרי הריקוד היו אפרו-אמריקיים. ההיסטוריה של המחול החלה בשנות ה-70 בדרום ברונקס, באזור המצוקה של ניו יורק. בתחילה הריקוד היה מבטה התנגדות ומרד נגד השלטון, שחיתות ועוול, אך עם השנים הקשר בין מצב סוציו-אקונומי וסגנון הריקוד נמחק והוא הפך לפופולרי בכל רחבי האולם. הריקוד כולל בתוכו אלמנטים מתרבות הריקוד האפרו-אמריקאית, פאנק, פופ, ברייקדאנס וג'אז. אנרגיה, רגש, השראה וחופש ביטוי- זה מה שמקרב את בני הנוער לריקוד המטורף הזה.

רוצים לדעת איך רוקדים היפ הופ ? תבואו לסטודיו נייס!

לא תאמינו, אבל לימודי ריקוד היפ הופ הם לא קשים בכלל! כבר לאחר מספר אימונים ניתן להרגיש את הסגנון, אם תמשיכו להתאמן ותלמדו את כל תנועות, תוכלו לרקוד כמו רקדנים אמתיים ומקצועים. בנייס סטודיו החוג מיועד לילדים ובני נוער מגיל 5 עד 15.
המדריכה המנוסה של סטודיו נייס תדאג שתשלטו בסגנון ריקוד זה באופן מקצועי.
בנייס סטודיו קיימת קבוצה למתחילים וקבוצה למתקדמים יותר. חוג היפ הופ הוא אחד מהחוגים האהובים ביותר בקרב ילדים ונוער בסטודיו שלנו. ואם תשאלו "האם מתאים ריקוד היפ הופ לבנות?" התשובה היא ,כן! זה הוא ריקוד אופנתי ומאוד פופולרי בקרב בנים ובנות בכל הגילאים.

מה היתרונות של לימוד ריקוד היפ הופ בנייס סטודיו?

ריקוד הכי כייפי בעולם

מה הריקוד שכל ילד וכל ילדה חולמים לדעת לרקוד? כמובן שזה hip-hop! זה הוא ריקוד קצבי ומהיר שמופיע כמעט בכל בר ובת מצווה וגם בכל המסיבות של הילדים. בנייס סטודיו השיעורים מועברים בצורה כייפית, מלאת אנרגיות כך שאחרי כל אימון ילדים יוצאים מאושרים יותר.

משפר קוארדינציה

הריקוד מפתחים את יכולת השליטה בגוף, את הגמישות וגם את תפיסת הגוף, מה שמאפשר לנוע חופשי בכל טווח התנועה של השריר.

כדרך לביטוי עצמי

בשיעורי היפ הופ בנייס סודיו בנים ובנות לומדים להביע רגש בעזרת כוריאוגרפיה של הריקוד שלפעמים אי אפשר להביע השום דרך אחרת.

וגם מחטב

פעילות ותרגילים בחוג מחטבים ומעצבים את הגוף בצורה פרופורציונלית, תוך כדי עבודה על כל סוגי השרירים בגוף. כך שבריקוד גוף פועל בכל טווח התנועה שלו, במקביל משפר את הגמישות והעיקר בצורה פרופורציונלית.

לפרטים נוספים או קבלת אימון ניסיון השאירו פרטים

שתפו ברשתות חברתיות:

Shopping Basket

שלחו לנו פרטים

לקבלת פרטים על חוג, הרשמה או תיאום שיעור ניסיון חינם וללא התחייבות השאירו לנו פרטים, ונציגינו יצרו איתכם קשר בהקדם!

לפרטים נוספים או קבלת אימון ניסיון השאירו פרטים

דילוג לתוכן