אימון NICE SYMSTICK

Gymstick- המוצר ששיגע את העולם סוף סוף הגיע לסטודיו נייס!

מהו מקל Gymstick?

מקל Gymstick הוא כלי אימון פונקציונלי המשמש לביצוע תרגולים מגוונים ומאתגרים. המקל מורכב ממקל ארוך וגמיש בקצהו, ורצועות גומי מתוחות מובנות בו. הוא משמש לתרגולי כוח, גמישות, קואורדינציה ועוד.

ומה זה אימון Gymstick?

Gymstick – הוא אימון פונקציונלי ייחודי המשלב על כל שרירי הגוף, שרירי הליבה, קואורדינציה וסיבולת.

למה לבחור Gymstick?

תוצאות מדהימות: אימון עם מקל Gymstick מאפשר לשפר את כושר הגוף בצורה מהירה ויעילה. בעזרת התרגולים המגוונים והאתגריים שניתן לבצע עם המקל, תרגיל אחד כבר יכול להביא לשיפורים מופתיים בכושר ובגוף.

אימון יעיל: Gymstick יכול להחליף לכם אימונים רבים אחרים ואפילו חדר כושר!

חווית כושר ייחודית: עם מקל ג'ימסטיק ניתן לבצע מגוון רחב של תרגולים הכוללים חתירה, דחיקה, פתיחת שרירי הפלג, תרגולי איזון ועוד. האפשרויות המגוונות מאפשרות לכל אדם למצוא את האימונים המתאימים לרמת הכושר וליעדיו.

אביזר קסם: מקל חדשני ג'ימסטיק יתן לכם גוף מעוצב, חזק, יפה וחטוב עם חווית כושר מעולם אחר שיש רק בסטודיו נייס.

מדריכה מוסמכת: המדריכה לאימון עם מקל Gymstick היא נדיה שליחוב מנהלת של הסטודיו נייס. כל אימון שלה מורכב מהתרגולים המומלצים והמאתגרים ביותר עם מקל ג'ימסטיק, המשלבים כוח, קואורדינציה וגמישות. נדיה שולטת בכל המובנים של בטיחות השימוש במקל, ומבינה את החשיבות של אימון מגוון ומאתגר. היא מעודדת את כל המתאמנים להשקיע בעצמם ולהשגת תוצאות מרשימות. אנו בטוחים שכל אחד יוכל להתאמן בצורה נכונה ובטוחה, בליווי מקצועי ותמיכה מלאה. כל תרגול מלווה בהסברים מפורטים ובתמונות הדגמה, כך שהמתאמנים יוכלו לבצע את התרגולים בצורה נכונה ובטוחה, ללא פגיעה בגופם. המדריכה מתאימה את האימון לכל הרמות כושר של המתאמים בסטודיו נייס.

הצטרפו אלינו עוד היום ותיהנו מאימון ייחודי שיעזור לכם להשיג את המטרות שלכם!

אימון GYMSTICK בסטודיו נייס פתח תקווה