כנסו לעמוד הפייסבוק של סטודיו נייס ותנו לנו לייק Русская версия сайта студии Найс

03-9341455

ההסתדרות 19 פתח תקווה

ריקודים סלונים ולטיניים

רוצה לרקוד? כל החיים חלמת על זה? אז סטודיו NICE זה המקום בו אפשר להגשים חלום ולהנות מכל רגע בשיעורי סלסה וריקודים לטיניים, כך שתוך זמן קצר תוכלו לרקוד בחופשיות ולכבוש רחבת ריקודים במסיבות ואירועים משפחתיים.

 

בשיעורי סלסה וריקודים לטיניים בסטודיו נייס ניגע ב-3 ריקודים ממשפחת הסלסה שהם: סלסה, בצ'אטה וקיזומבה, וריקודים סלוניים ולטיניים כמו: רומבה, צ'ה-צ'ה, סמבה, וולאס וטאנגו.

 

חוג זה יכול להתאים גם למתחילים וגם למתקדמים.

 

בקורס זה נלמד החל מצעדי הבסיס ועד לכוריאוגרפיה מובנת ובכך נעשיר את הידע בריקודים סלונים ולטיניים, נלמד על קצב נכון, הובלה ומובלות ונסביר איך להבדיל בין ריקודים והקצבים השונים וכמובן לא נשכח את ההנאה שלכם.

 

כל שיעור יהיה בנוי משני סגנונות ריקוד, שאחד מהם יהיה סלסה ובכל 6 שבועות נחליף את סיגנון הריקוד השני, כך שבכל שיעור נלמד סלסה וסיגנון ריקוד נוסף שמשתנה מדיי פעם.

 

בשיעורי סלסה וריקודים לטיניים שלנו תוכלו להנות עם איציק צוקרל, מורה מדהים וכוראוגרף של ריקודים סלונים ולטיניים מזה כ-20 שנה. איציק מוביל קבוצות וזוגות לקראת מופעים, בנוסף גם השתתף במספר תחרויות והופעות בארץ ובחו"ל.

 

אז אם ברצונכם ללמוד לרקוד סלסה וריקודים לטיניים תוכלו לעשות זאת בסטודיו NICE, עם יחס אישי חם, התקדמות המובילה לתוצאות מדהימות, תרומה לייצוב הגוף ובריאות הנפש ואף לזוגיות חזקה יותר.

 

לשיעור ניסיון חינם ללא כל התחייבות, לכם או לילדכם, השאירו לנו שם ומספר טלפון ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם.

 

שולח טופס...

השרת נתקל בשגיאה.

הטופס התקבל.