כנסו לעמוד הפייסבוק של סטודיו נייס ותנו לנו לייק Русская версия сайта студии Найс

03-9341455

ההסתדרות 19 פתח תקווה

חוג ברייקדאנס לילדים

 למה כדאי ללמוד חוג ברייקדאנס דווקא  בסטודיו נייס?

בסטודיו נייס פתח תקווה קיימת קבוצת לימוד ברייקדאנס למתחילים  וקבוצת לימוד בריקדאנס למתקדמים לכן לכל אחד מהילדים מותאמת רמה אישית שלו הנובעת מכושר פיזי של הילד. לקבוצת ברייקדאנס למתחילים יכול להצטרף כל ילד עם כל רמת כשר .כמו כן, קבוצות מתחלקות לפי גילאים כך שבני נוער וילדים קטנים מתאמנים בקבוצות נפרדות עם רמות קושי שונות.

 

 

 

ריקוד ברייקדאנס מורכב ממספר חלקים אשר לכל חלק בריקוד קיים תפקיד מסוים.

 

טופ רוק

   זהו ריקוד ברייקדאנס אשר מתבצע בעמידה (ריקוד עליון),זה הוא חלק הראשון של כל ריקוד ברייקדאנס ומטרתו למשוך תשומת לב של הקהל על ידי תנועות ידיים, כוראוגרפיה ופלסטיקה. תרגילים בחלק ריקוד זה דורשים יותר גמישות ,חוש קצב ומשחק. רקדן חייב "להדליק"  ולרתק את הקהל.

 

פוט וורק

   הוא ריקוד רצפה ששם דגש על תרגילים הדורשים  שיווי משקל ,מיומנות וקואורדינציה. רוב הגוף של רקדני הברייקדאנס בחלק ריקוד זה נמצא כמה שיותר צמוד לרצפה לכן חשוב מאוד לפתח את שרירי הבטן ושרירי הידיים. פוט וורק משמש כמעבר בין ריקוד עליון לבין תרגילי פאוור  ומכין את הקהל לחלק העיקרי בהופעה.

 

תרגילי פאוור ואקרובטיקה

   הם תרגילי כוח שדורשים מיומנות רבה ואימוני אקרובטים רבים. חלק הזה של ריקוד נחשב לחלק הכי יפה למרות שהו הכי קשה לביצוע. בחלק הזה של הריקוד קיימים מאות תרגילים  שדורשים קואורדינציה וכוח רב בכל שרירי הגוף.

ריקודי בריידקאנס, ברייקדאנס ילדים, בריקדנס, ברייקדאנס פתח תקווה

לשיעור ניסיון חינם ללא כל התחייבות, לכם או לילדכם, השאירו לנו שם ומספר טלפון ונציגנו ישמחו לחזור אליכם בהקדם.

 

שולח טופס...

השרת נתקל בשגיאה.

הטופס התקבל.

ריקודי בריידקאנס, ברייקדאנס ילדים, בריקדנס, ברייקדאנס פתח תקווה