חוג היפ הופ לילדים ונוער

היפ-הופ - זה לא רק כיוון מוזיקלי או ריקוד. זהו אורח חיים ודרך ביטוי עצמי של הדור הצעיר.

היפ הופ זה עולם שלם שכולל בתוכו מוזיקה, ריקוד ואומנות. זהו טרנד מוכר בקרב בני נוער ברחבי העולם.
כיום, ישנו מגוון רחב של סגנונות ריקוד חדשנים, אבל הפופולריות של ריקוד היפ הופ נותרה ללא שינוי בקרב בני נוער,ילדים ומבוגרים עד היום. המרכיבים העיקריים של ריקוד היפ הופ הם הקפיצות, נפילות מכוונות, טריקים שונים, ותנועות קצביות המשולבות עם מוזיקת ההפיפ הופ.

מקורו של ריקוד היפ הופ הוא באמריקה, והרקדנים הראשונים ויוצרי הריקוד היו אפרו-אמריקיים. ההיסטוריה של המחול החלה בשנות ה-70 בדרום ברונקס,באזור המצוקה של ניו יורק. בתחילה הריקוד היה מבטה התנגדות ומרד נגד השלטון,שחיתות ועוול,אך עם השנים הקשר בין מצב סוציו-אקונומי וסגנון הריקוד נמחק והיפ הופ הפך לפופולרי בכל רחבי האולם. ריקוד היפ הופ כולל בתוכו אלמנטים מתרבות הריקוד האפרו-אמריקאית, פאנק, פופ, ברייקדאנס וג'אז. אנרגיה, רגש, השראה וחופש ביטוי- זה מה שמקרב את בני הנוער לריקוד המטורף הזה.

רוצים לדעת איך רוקדים היפ הופ ? תבואו לסטודיו נייס!

לא תאמינו, אבל לימודי ריקוד היפ הופ הם לא קשים בכלל! כבר לאחר מספר אימונים ניתן להרגיש את הסגנון, אם תמשיכו להתאמן ותלמדו את כל תנועות ריקוד היפ הופ ,תוכלו לרקוד כמו רקדני היפ הופ אמתיים. חוג היפ הופ בנייס סטודיו מיועד לילדים ובני נוער מגיל 5 עד 15.
המדריך המנוסה של סטודיו נייס ידאג שתשלטו בסגנון ריקוד זה באופן מקצועי.
בנייס סטודיו קיימת קבוצה של ריקודי היפ הופ למתחילים ולמתקדמים. חוג היפ הופ יחד עם חוג הברייקדאנס הינם החוגים האהובים ביותר בקרב ילדים ונוער בסטודיו נייס. ואם תשאלו " האם מתאים ריקוד היפ הופ לבנות?" התשובה היא ,כן ! היפ הופ הוא ריקוד אפנתי ומאוד פופולרי בקרב בנים ובנות בכל הגילאים.

מה היתרונות של לימוד ריקוד היפ הופ בנייס סטודיו?

היפ הופ ריקוד הכי כייפי בעולם

מה הריקוד שכל ילד וכל ילדה חולמים לדעת לרקוד? כמובן שזה היפ הופ ! זה הוא ריקוד קצבי ומהיר שמופיע כמעט בכל בר ובת מצווה וגם בכל המסיבות של הילדים. בנייס סטודיו השיעורים מועברים בצורה כייפית, מלאת אנרגיות כך שאחרי כל אימון ילדים יוצרים מאושרים יותר.

ריקוד היפ הופ משפר קוארדינציה

ריקודי היפ הופ מפתחים את יכולת השליטה בגוף,את הגמישות וגם את תפיסת הגוף, מה שמאפשר לנוע חופשי בכל טווח התנועה של השריר.

ריקוד היפ הופ הוא דרך לביטוי עצמי

בשיעורי היפ הופ בנייס סודיו בנים ובנות לומדים להביע רגש בעזרת כוריאוגרפיה לריקוד היפ הופ שלפעמים אי אפשר להביע השום דרך אחרת.

ריקוד היפ הופ הנו מחטב

לימודי היפ הופ מחטבים ומעצבים את הגוף בצורה פרופורציונלית, תוך כדי עבודה על כל סוגי השרירים בגוף. בריקוד ההיפ הופ גוף פועל בכל טווח התנועה שלו, במקביל משפר את הגמישות והעיקר בצורה פרופורציונלית.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
Shopping Basket

צרו איתנו קשר

לפרטים, הרשמה או הזמנת שיעור ניסיון חינם וללא התחייבות שלחו לנו פרטים

דילוג לתוכן