חוג אקרובטיקה לילדים ונוער

תפקיד החשוב של ההורים לדאוג לא רק להתפתחותם האינטלקטואלית של הילד, אלא גם לסייע לו במציאת סוג פעיתות ספורטיבית המתאימה לו. פעילות גופנית טובה לבריאות, מסייעת לגוף להתפתח כראוי.  והכך אקרובטיקה מועילה לילדים, וכדאי להכיר לילדכם סוג פעילות ספורטיבית שכזאת. זה הוא ענף תחרותי, אולימפי שבו בנים ובנות יכולים לבצע תרגילים אקרובטים כקבוצה וכיחידים.

בנוסף היא אחד מענפי הספורט היפים והאסתטיים ביותר. האימונים מבוצעים ע"י מזרן מיוחד מסוג פיבר-גלאס, אשר מונע פגיעות וחבלות מנפילות. חוג אקרובטיקה משלב בתוכו גמישות, זריזות, יכולת קפיצה, תרגילי כוח ושיווי משקל.

החוג מתאים גם לבנות וגם לבנים החל מגיל 5. הוא מגדיל את טווח התנועה של המתאמנים, ומשלב בתוכו מיומנויות מעולם ההתעמלות פרקור, ברייקדאנס והקפוארה. 

האימונים החוג אקרובטיקה, מתבצעים על הקרקע וכוללים אלמנטים כמו: עמידות ידיים, גלגלונים, פליק-פלאקים וסלטות ועוד. בשנים האחרונות, התחום מהווה אחד מענפי הספורט המובילים בארץ מבחינת ההישגים. זו הסיבה שכל כך הרבה ילדים באים להתאמן ומתמידים כדי להצליח.

אנחנו בסטודיו נייס שמים דגש על הדבר החשוב ביותר שזו היא עבודת צוות  והערכה למדריך ולחברים.

למה אקרובטיקה זה טוב?

  • – אקרובטיקה מפתחת שליטה על הגוף.
  • -מעלה רמת כושר גופני.

  • -משפר קואורדינציה, זריזות, גמישות.
  • -לימוד אקרובטיקה מאפס תחת פיקוחו של מאמן מנוסה המומחה בתחומו, גורם לילד שלכם לא לפחד מאתגרים פיזיים  כמו לדוגמה לעשות אפילו סלטה על אספלט.
  • בעזרת שיעורי אקרובתיקה ניתן לחזק שרירים.
  • -אקרובטיקה משפיעה לטובה על פעילות הלב, וכלי הדם.
  • -הופכת את העצמות לחזקות יותר.
  • -משפרת את מערכת החיסון, וזה מאוד חשוב בגיל צעיר.

אנו בסטודיו נייס מאמינים שילדים  חייבים ליהנות מהחוגים בהם הם משתתפים וזו הדרך הנכונה להשקעה והתמדה ולבסוף כמובן גם להישגים והצלחה. המדריך שלנו  בעל גישה חינוכית לילדים, יגרום לכל ילד להאמין, להיפתח, לפרוץ גבולות ולעוף על עצמו באקרובטיקה של סטודיו נייס.

לפרטים נוספים או קבלת אימון ניסיון השאירו פרטים

שתפו ברשתות חברתיות:

Shopping Basket

שלחו לנו פרטים

לקבלת פרטים על חוג, הרשמה או תיאום שיעור ניסיון חינם וללא התחייבות השאירו לנו פרטים, ונציגינו יצרו איתכם קשר בהקדם!

לפרטים נוספים או קבלת אימון ניסיון השאירו פרטים

דילוג לתוכן