חוג זומבה

אימון זומבה - מה הוא?

כמה קלוריות שורפים בזומבה?

כיום זומבה נחשבת  לאימון שורף וסוחף. בשעה אחת של פעילות זומבה שרפת קלוריות יכולה להגיע מ-500 ל-  800. קורס זומבה שורף קלוריות על ידי הרצת הדופק ע"פ תכנית מובנית, ועיצוב השרירים ותנועות גוף אנרגטיות. אימון הזומבה הוא אימון לשרפת קלוריות מושלם עבור נשים וגברים בכל הגילאים.

חוג זומבה בנייס סטודיו פתח תקווה

סטודיו נייס הוא הסטודיו הראשון לזומבה בפתח תקווה. סטודיו עם אנרגיה ואווירה מיוחדת ומגובשת שצריך לנסות כדי להאמין. אימון זומבה בנייס סטודיו  מתאים לכל הרמות ואין צורך בניסיון קודם או קואורדינציה מפותחת. מדריכים מקצועיים של נייס סטודיו מקפידים על יחס אישי לכל מתאמן ושמים דגש על חיזוק מתאמנים מתחילים.

יתרונות החוג זומבה

מחטבת ושורפת קלוריות:

אימון זומבה הוא פעילות אירובית אינטנסיבית, ולכן הוא  שורף קלוריות באופן מטורף . כל שיעור זומבה בסטודיו נייס פתח תקווה, הוא שיעור אינטנסיבי המחטב את הבטן, הידיים, הרגליים ובנוסף מחזק אזורים כמו חגורת הכתפיים ועוד. כמו כן, אימוני זומבה נותנים המון לביטחון העצמי של המתאמנים.

אימוני זומבה מחזקים שרירי הליבה:

הרבה צעדי ריקוד זומבה מדגישים ומאמצים את אזור המותניים ושרירי מרכז הגוף.

זומבה היא פעילות מצוינת למתחילים ומתקדמים:

זומבה מדגישה את תנועת הגוף בהתאמה לצלילי המוזיקה, תוך כדי הנאה, ללא קשר לרמת המתאמנים. בנוסף אימוני זומבה לא מחייבים ציוד מיוחד, כל מה שאתם צריכים זה נעלי ספורט ורצון טוב לרקוד ולהתאמן.

חיזוק שרירי הגוף:

באימוני זומבה בנייס סטודיו פתח תקווה משלבים משקולות המסייעות, בחיזוק ועיצוב של שרירי הידיים. הקפיצות והתרגילים בזומבה  מסייעים בהפעלת שרירי הישבן ושרירי הרגליים כגון הארבע ראשי ושרירי מיתר הברך.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
Shopping Basket

צרו איתנו קשר

לפרטים, הרשמה או הזמנת שיעור ניסיון חינם וללא התחייבות שלחו לנו פרטים

דילוג לתוכן