חוג דניס הישרדות ג'וג'יטסו

איך לומדים דניס השרדות בסטודיו נייס פתח תקווה?

חוג דניס הישרדות , בסטודיו נייס פתח תקווה ,מעביר מאמן בחיר איתי שפיראאיתי שפירא מתאמן מעל 32 שנה בשיטת דניס השרדות , בעל חגורה בצבע אדום לבן ובעל דאן 6. איתי שפירא  נחשב לאלוף ישראל ובוגר קורס המדריכים הראשון בשיטת השרדות משנת  1988, כמו כן איתי שפירא בעל תואר ראשון  (B.ed) בחינוך גופני ממכללת וינגייט משנת 2002. לימוד השיטה בסטודיו נייס מיושם באופן שווה לגבי גברים, נשים וילדים והשיעורים פתוחים לבני כל הגילאים ובכל דרגות הכושר גופני. נייס סטודיו נחשב לאחד הטובים בלימוד אומנויות לחימה בפתח תקווה , תלמידי סטודיו זוכים בתחרויות של אומנויות לחימה בכל הארץ.

בחוג דניס הישרדות ג'וג'יטסו בנייס סטודיו אתם תלמדו:

פסיכולוגיה:

דניס השרדות ג'יו ג'יטסו מלמדת איך להתנהג במצבי הלחץ .

אימונים פיזיים:

כל אימון מורכב מאימונים פיזיים שכוללים אימוני קרדיו ,פיתוח גמישות הגוף וחיזוק שרירי הגוף.

טכניקות:

טכניקות שונות של ג'ו'יטסו, וביניהם השימוש בכלים זמינים בזמן הקרב וטכניקות הגנה עצמית מפני כלי נשק קר וחם.

כדי להכיר ולהתרשם מחוג ומהמדריך בנייס סטודיו פתח תקווה ניתן להגיע לשיעור ניסיון חינם וללא התחייבות. חוג מועבר פעמיים בשבוע בשעות אחר הצהריים נוחות.

מה זה ג'וג'יטסו?

פירוש המילה  ג'וג'יטסו – טכניקה רכה. זו היא אומנות הלחימה העתיקה ביותר ששימשה בעבר את הסמוראים ביפן. ג'וג'יטסו היא אומנות לחימה, אשר מבוססת על העיקרון של תנועת רכות וגמישות שמתמקדות בנעילות מפרקים, הטלות ובריחים, או חבטות שונות. העיקרון הבסיסי של אומנות לחימה זו מלמד לא להראות התנגדות ישירה לאויב, אלה לכוון את פעילותיו כך, שכוחו יפעל נגדו ויהיה ניתן ללכוד אותו בקלות. לפי האגדה יפנית עתיקה עיקרון זה נוסד ביפן,  כאשר רופא בשם סירובאי אקאימה הבחין כי ענפים חזקים של עצים גדולים היו נשברים בסערה, וענפי ערבה שהיו גמישים יוותר נכנעו לסערה,התגמשו אבל שרדו אותה. לאחר תצפית זו הקים הרופא את בית הספר ג'וג'יטסו הראשות וקראה לו "בית הספר ערבה".

מה זה דניס הישרדות?

דניס השרדות היא אומנות לחימה משולבת  שפותחה בשנת 1958 בישראל ,על ידי  דוקטור לאומנויות לחימה ובעל תואר דאן 10 – דניס הנובר.  דאן 10  הוא תואר הכי גבוה בעולם אומנויות הלחימה. שיטת לחימה של דניס הנובר, הישרדות, משלבת בתוכה קראטה, ג'וג'יטסו וג'ודו ויישומי הישרדות בקרבות רחוב . מטרה העיקרית באומנות  לחימה זו היא ללמד אנשים להגן על עצמם בכל ימי חייהם ובעיקר במצב הביטחוני הנוכח. שיטת לחימה דניס השרדות ג'וג'יטסו בהכלת מוצלחת בהתמודדות מול טרור ומול האלימות. בשנת 1983 ההתאחדות האירופאית של ג'וג'יטסו הכיר בשיטת לחימה דניס הישרדות וקוראה לה ג'יוג'יצו מודרנית. דניס הישרדות צוברת פופולריות ועוצמה בקרב גברים, נשים וילדים והוכיחה את עצמה בשנים האחרונות כך שבארץ ישראל הישרדות ג'יוג'יטסו נהיה טרנד חדש .

מה ההבדל בין ג'יוג'יצו רגיל לבין דניס הישרדות ג'יוג'יצו?

דניס השרדות ג'יוג'יצו, היא שיטת לחימה עדכנית ומודרנית  אשר מלמדת להתמודד תחת איום של כל כלי נשק חם או קר וגם להתמודד אם אלימות וטרור. דניס הישרדות ג'וג'יטסו, מקנה ידע,כלים ויכולות לעמוד  תחת מצבי לחץ ברמות סיכון שונות, כך מתאמנים בשיטה זו  יהיו מוכנים, ערניים ויוכלו להתמודד במצבים הקשים בצורה הטובה ביותר. ההבדל היקרי בין אומנות לחימה ג'וג'יטסו מסורתי לבין דניס השרדות ג'וג'יטסו מודרני, הוא בכך שדניס הישרדות השיטה משלבת  אלמנטים רבים של אומניות לחימה כמו – ג'ודו, קארטה ובעיקר ג'וג'יטסו בשילוב טכניקות הגנה עצמית מפני כלי נשק רבים. אימונים בשיטה זו , בנויים כך שהם מתאימים גם לגברים, גם נשים וגם לילדים בכל גיל.

לפרטים נוספים או קבלת אימון ניסיון השאירו פרטים

שתפו ברשתות חברתיות:

Shopping Basket

שלחו לנו פרטים

לקבלת פרטים על חוג, הרשמה או תיאום שיעור ניסיון חינם וללא התחייבות השאירו לנו פרטים, ונציגינו יצרו איתכם קשר בהקדם!

לפרטים נוספים או קבלת אימון ניסיון השאירו פרטים

דילוג לתוכן